سبد خرید

همه دسته بندی ها

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران از سوی کاربر است. 

ارائه خدمات و محصولات

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران طبق مجوزهای رسمی از مراجع ذیربط اقدام به معرفی، عرضه و فروش اقلام غیر دارویی داروخانه ای نموده است بدین منظور کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران دارای شرایط ذیل می باشند:

  • *دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشند.
  • *تمامی محصولات  اصل و دارای تاریخ انقضا می باشند.
  • *دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین به روزسانی می شوند.

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران  از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است

مسئولیت های ناشی از سوء مصرف محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران نظیر: بروز حساسیت، عدم سازگاری محصول و…  برعهده خریدار می باشد

عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران اقدام نماید. 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و… )به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی تک پاسداران محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. 

ثبت شکایات

درحال بارگذاری ...